وقتی اسمم رو سرچ میکنین چند نفر دیگه هم میان که یکیشون خواننده زیرزمینی هست و چند نمونه دیگر نوحه خوان و روضه خوان و شاعر هم می‌بینید، اگر چه من آنها نیستم اما خودم گاهی بر چیز‌هایی-مانند اینجا- روضه می‌خوانم، قبلاها به خواننده‌های زیر زمینی گوش می‌دادم و الان شعر را دوست دارم.

برای تماس با من می‌توانید از imanmirzaeit که روی جیمیل است استفاده کنید.

 

اینها  تعدادی از دوستان من هستند:

فواد انصاری که در متمم با او آشنا شدم، مدتها بعد از من وارد مدرسه مشترکمان «متمم» شد، اما از من بسیار قوی‌تر در مدرسه فعال بود. ایده این لیست را هم از او گرفتم، راستی او کتاب Focus را برای ترجمه گروهی پیشنهاد داده است، (که شما هم می‌توانید کمک کنید) که من و دیگر دوستان هم در ترجمه‌اش شریکیم و قرار است در یک وبسایت جداگانه آن را منتشر کند.

 

یاور مشیرفر را از هنگام خواندن کامنتش پای درس استعداد سیلوگرام می‌شناسم که گفته بود در آن توانمند است، بنابراین برایش ایمیلی زدم و پرسیدم چگونه توانمند شدی و او ایده‌هایش را با من در میان گذاشت، و من در انتهای ایمیل به او پیشنهاد دادم نوشته‌های ارزشمندش را با دوستان متممی‌مان هم درمیان بگذارد که تا امروز زمان ارزشمندش را برای آنها گذاشته، و اینها گذشت تا امروز که او را دیوانه می‌نامیم، راستی می‌گویید دیوانگی بد است؟ خودتان ببینید.

 

لیست طولانی‌تر از این‌هاست.

کامل‌ترش را می‌شود از اینجا دید: وبلاگ دوستان من | محمدرضا شعبانعلی